Profi Credit – Bez komplikací vám půjčíme až 166 000 Kč do 24 hod. od schválení

1. Vyplníte žádost – 2. Schválení je přes operátora – 3. Vyplacení půjčky

 
Společnost Výše půjčky Doba splatnosti Úroková míra
obrazek
10 000 Kč – 166 000 Kč
12 až 48 měsíců
Úrok od 14.02%

Profi Credit půjčka  je nebankovní online půjčka poskytovaná společností  PROFI CREDIT Czech, a. s. jenž sídlí  na adrese: Nábřeží Závodu míru 2739.

Kolik si mohu půjčit?

Zájemce může bez ručitele získat částku 10 000 Kč166 000 Kč a to na dobu 12 – 48 týdnů.  Půjčka od společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s. je neúčelová, a proto získané peníze tedy můžete použít na cokoliv je potřeba. Není nutné dokazovat na co peníze půjdou, je to pouze vaše záležitost.. Úroková sazba je od 27.4 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Půjčka Profi Credit je bez ručitele

Pro získání půjčky Profi Credit půjčka nepotřebujete ručitele, jelikož se jedná o tvz. mikropůjčku a na tento druh úvěru není požadován ručitel ani nemusíte ručit nemovitostí.  Půjčka Profi Credit půjčka je neskutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 30 minut na Váš účet. Společnost PROFI CREDIT Czech, a. s. má záložené účty u všech velkých českých bank a proto převod prostředků je opravdu velmi rychlý.

Výhody půjčky Profi Credit půjčka

* Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. * Váš úvěrový účet bude celou dobu splácení půjčky zdarma. * Není nutné prokazovat Váš příjem (ale jeho prokázání zvyšuje šanci na schválení půjčky). * Splátku půjčky lze bez problému prodloužit. * Půjčku může získat žadatel i se záznamem v rejstříku trestů.

Nevýhody půjčky Profi Credit půjčka

Poskytovatel nahlíží do registru (SOLUS), ale to neznamená že případný negativní záznam automaticky zamezí půjčce. Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří jsou v exekuci.

Půjčka Profi Credit

Společnost PROFI CREDIT Czech, a. s. je poskytovatelem Profi Credit půjčky. Tato nebankovní půjčka je určena pro širokou a je neúčelová.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a klientská podpora je jsou jedním z hlavních cílů společnosti Profi Credit. Cílem je naprostá spokojenost budoucího či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti Profi Credit je postaveno na partnerském vztahu, tudíž máte jistotu, že vám budou zapůjčeny finance jen v tom případě, že specialista v klientském centru ověří že půjčku dokážete splatit. Za společností Profi Credit stojí český kapitál což jí dodává dostatečnou finanční sílu a jistotu že bude vaším dlouhodobým partnerem. Oproti konkurenci nabízí společnost i netypické služby, jako je například konsolidace půjček. Vše lze navíc řešit i pomoci praktické telefonní podpory na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Kdo poskytuje půjčku Profi Credit?

Obchodní firma: PROFI CREDIT Czech, a. s. Sídlo: nábřeží Závodu míru 2739, Pardubice Identifikační číslo: 61860069 Právní forma: Akciová společnost.  Datum zápisu: 5. 12. 1994

Kdo je poskytovatelem půjčky?

PROFI CREDIT Czech, a. s. se sídlem Nábřeží Závodu míru 2739, Pardubice

Jak vysokou půjčku mohu dostat?

S nebankovní půjčkou Profi Credit na kterou nepotřebujete ručitele můžete získat částku v rozmezí 10 000 Kč – 166 000 Kč.

Co musí splňovat žadatel o půjčku?

Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků, bankovní účet, Bez těchto splněných bodů, se velmi snižuje šance na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?

Doba splatnosti půjčky je volitelně 12 – 48 měsíců.

Mohu zažádat o více půjček najednou?

Ne, je vždy mít pouze jednu půjčku.

Jaké jsou poplatky za vedení půjčky?

Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma.

Kdy budu mít peníze k dispozici na svém účtu?

Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách kde má společnost účet do 30 minut od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?

Poskytnutí půjčky je zcela zdarma.

Potřebuji ručitele?

Nepotřebujete, firma nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?

Ano, je to nutné

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (obvykle SOLUS) a možný záznam v nich snižuje pravděpodobnost získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?

O půjčku požádat můžete, ale pravděpodobně vám nebude schválena.

Mohu o půjčku žádat pokud mám exekuci?

Ne, půjčka vám nebude schválena.

Co mám dělat, pokud mám problémy se splácením půjčky?

Nutné je vždy jednat co nejrychleji a uvědomit a kontaktovat klientský servis.

Je půjčka Profi Credit podvod?

Zkušenosti s Profi Credit nebo recenze Profi Creditjsou ty správné otázky,na které jistě hledáte odpověd‘. Je správné si tyto otázky položit. A proto i my pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky a též dbáme na zkušenosti a recenze již stávajícíh zákazníků. Společnost účelově nezastírá žádné informace a veškeré smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů.