CreditOn peníze na účtu rychle a bez zdržení. SMS půjčka před výplatou

1. Vyplníte žádost – 2. Schválení je přes SMS – 3. Vyplacení půjčky

Společnost Výše půjčky Doba splatnosti Úroková míra
obrazek
500 Kč – 20 000 Kč
5 až 30 dní
Úrok od 25.86%

CreditOn  je drobná nebankovní online půjčka poskytovaná společností Creamfinance Czech, s.r.o jenž sídlí  na adrese Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7

Kolik si mohu půjčit?

Zájemce může bez ručitele získat částku 500 Kč20 000 Kč a to na dobu 5 – 30 dní.  Půjčka od společnosti Creamfinance Czech, s.r.o je neúčelová, a proto získané peníze tedy můžete použít na cokoliv je potřeba. Není nutné dokazovat na co peníze půjdou, je to pouze vaše záležitost.. Úroková sazba je od 25,86 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Půjčka CreditOn je bez ručitele

Pro získání půjčky CreditOn nepotřebujete ručitele, jelikož se jedná o tvz. mikropůjčku a na tento druh úvěru není požadován ručitel ani nemusíte ručit nemovitostí.  Půjčka CreditOn je neskutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 30 minut na Váš účet. Společnost Creamfinance Czech, s.r.o má záložené účty u všech velkých českých bank a proto převod prostředků je opravdu velmi rychlý.

Výhody půjčky CreditOn

* Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. * Váš úvěrový účet bude celou dobu splácení půjčky zdarma. * Není nutné prokazovat Váš příjem (ale jeho prokázání zvyšuje šanci na schválení půjčky). * Splátku půjčky lze bez problému prodloužit. * Půjčku může získat žadatel i se záznamem v rejstříku trestů.

Nevýhody půjčky CreditON

Poskytovatel nahlíží do registru (SOLUS), ale to neznamená že případný negativní záznam automaticky zamezí půjčce. Půjčku nelze poskytnout též žadatelům, kteří jsou v exekuci.

Půjčka CreditOn

Společnost Creamfinance Czech, s.r.o, je poskytovatelem CreditOn půjčky. Společnost poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou, takzvané mikropůjčky též známých pod názvem SMS půjčky. Tyto půjčky se vyznačují rychlým vyplacením ( v případě CreditOn půjčky je to do 30 minut na většinu bankovních účtů v české republice), rychlým posouzením a minimem byrokracie.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a klientská podpora je jsou jedním z hlavních cílů společnosti Creamfinance Czech, s.r.o,. Cílem je naprostá spokojenost budoucího či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti Creamfinance Czech, s.r.o, je postaveno na partnerském vztahu, tudíž máte jistotu, že vám budou zapůjčeny finance jen v tom případě, že specialista v klientském centru ověří že půjčku dokážete splatit. Za společností Creamfinance Czech, s.r.o, stojí evropský kapitál což jí dodává dostatečnou finanční sílu a jistotu že bude vaším dlouhodobým partnerem. Oproti konkurenci nabízí společnost i netypické služby, jako je například možnost si posunout splatnost vaší půjčky. Vše lze navíc řešit i pomoci praktické telefonní podpory na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Kdo poskytuje půjčku CreditOn?

Obchodní firma: Creamfinance Czech, s.r.o,. Sídlo: Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7 Identifikační číslo: 24849707 Právní forma: Společnost s ručením omezeným. Základní kapitál: 2 100 000 Kč. Datum zápisu: 30. května 2011 Spisová značka: C 180184 vedená u Městského soudu v Praze