Jak investovat a vydělat?

Informace o tom jaké investice Vám umožní vydělat zajímavé výnosy v řádu jednotek procent měsíčně.

Aktuálně mezi nejvýnosnější investice patří investice do Bitcoinu, případně jiných kryptoměn. V roce 2017 vzrostla cena Bitcoinu o tisice procent.

Jedna z kvalitních a ověřených možností, jak získat Bitcoiny je zde . Registrace ZDARMA, minimální vklad od 129 USD (cca 2980 Kč)! Každý může být u toho!

Bezplatnou registraci můžete udělat zde .

 

Velmi zajímavou investicí je i investice do podílu na obratu globálních firem. Více se zde.

Chcete pasivní příjem?

Máme pro Vás řešení, jak místo stálého půjčování správně investovat a mít stálý stabilní příjem a z něj platit stále poplatky: nájem, leasing, splátky na půjčky.

 

Co je Bitcoin?

Bitcoin je internetová open-source P2P platební síť a také v této síti používaná kryptoměna. Hlavní unikátností Bitcoinu je jeho plná decentralizace; je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, padělat, zabavovat účty, ovládat peněžní toky nebo způsobovat inflaci. V síti neexistuje žádný centrální bod, ani nikdo, kdo by mohl o síti rozhodovat. Konečné množství bitcoinů je předem známo a uvolňování bitcoinů do oběhu je definováno ve zdrojovém kódu sítě.

Více o Bitcoinu

Proč těžit a prodávat Bitcoiny?

Jedná se o omezený statek, stejně jako drahé kovy nebo i ropa. Bude jich pouze 21 mil. kusů. Na rozdíl od peněz je volně směnitelná a můžete ji převážet přes hranice bez omezení. Nikdo neví kolik Bitcoinů je uloženo ve Vašem trezoru nebo peněžence.

Upozornění na riziko: Obchodování s Bitcoiny v sobě nese zvýšenou míru rizika a nemusí být vhodné pro každého investora. Obecně obchodování na finančních trzích může vést ke ztrátě části nebo všech investovaných prostředků a proto byste neměli nikdy investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Měli byste si být plně vědomi všech rizik souvisejících s obchodováním. Máte-li jakékoliv pochybnosti, požádejte o radu nezávislého finančního poradce.